1 Niedziela Adwentu 3 grudnia 2017r.

I NIEDZIELA ADWENTU 3 grudnia 2017 r.

1.Za tydzień przeżyjemy „Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie”.Po mszy św. zbiórka do puszek na jego potrzeby.

2.Roraty(Msze św. o Matce Bożej odprawimy w poniedziałek i wtorek)zapraszam dzieci do przychodzenia z lampionami.

3.Po mszy są do nabycia poświęcone opłatki wigilijne, które będziemy rozprowadzać w zakrystii a ofiary przeznaczone będą na opłaty za kościoły naszej parafii.Do nabycia będą również świece wigilijne na stół świąteczny.Potraktujmy ten nasz wkład materialny jako dar serca dla małego bliźniego/dzieci/.

4.Za tydzień przeżyjemy Adwentowy Dzień skupienia z nauką rekolekcyjną. Będzie to okazja do spowiedzi świętej. Nasze skupienie prowadzi ks. mgr lic. Paweł Kasprzyk ze Szczecina.

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość niedzielny.

7.W środę,czwartek, piątek i sobotę nie będzie mszy św. w Wisełce i Warnowie z racji wyjazdu służbowego.