1 Niedziela Wielkiego Postu 10 marca 2019r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10 marca 2019r.

1. W przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz pomocy polskim misjonarzom, zaangażowanym w realizację projektów ewangelizacyjnych i humanitarnych na całym świecie.

2. Informuje, że w tym tygodniu drogi Krzyżowej Nie będzie! sprawowanej w piątek w Warnowie i w Wisełce z racji rozprawy sądowej w Szczecinie. W sprawie dzwonów elektronicznych w Warnowie.

3. Gorzkie Żale w niedziele będą śpiewane przed mszą św. w Warnowie o g.10.00 a Wisełce o g. 11.30.

4. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela.

6.PrzedIII niedzielę WP tj.22,23,24marca 2019r. rozpoczniemy REKOLEKCJE Wielkopostne,które poprowadzi ks.mgr lic.Paweł Kasprzykwikariusz ze Szczecina.PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI PRZEŻYCIA REKOLEKCJI ŚWIĘTYCH I ŁASKĘ SPOWIEDZI DLA KAŻDEGO Z PARAFIAN.

7.W tym tygodniu nie będzie mszy św. w poniedziałek, czwartek i piątek z racji wyjazdów służbowych.