15 Niedziela zwykła 14 lipca 2019r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 Lipca 2019 r.

1. Rozpoczęły sięMisjeKRZYŻA, od 1215lipcabr.w naszej wspólnocie parafialnej.Gościmy Krzyż pomorski rep. z XIIIw. i relikwie Św.Krzyża z Ziemi Świętej.Plan Misji na plakatach!

2. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszyciedachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 45 tys złotych.Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/to sąDługopisy i torby z logo parafii/, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła służyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.

3. Pragnę poinformować,że w tymtygodniu nie będzie mszyśw.we wtorek i w czwartek.A w poniedziałek msza św. o godzinie 12.00
z racji Misji Krzyża.

4.Dzisiajzbiórka do puszek na cele ewangelizacyjne prośba ks.Arcybiskupa.

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedzielaiGość niedzielny.

7.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.