XVII Niedziela zwykła 28lipca 2019r.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW.ŚW.JÓZEFA OPIEKUNA RODZIN w WISEŁCE

1. Dzisiajjest „Akcja św.Krzysztofa” pomagamy Polskim Misjonarzom nieść Dobrą Nowinę na krańce świata.Zbiórka do puszek na misje w niedziele 28 lipca br. po każdej mszy św – czyli 1 grosz za 1 km przejechany w tym roku.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.W piątek od godz.10.00 z Najświętszym Sakramentem odwiedzę naszych chorych.

3. Pragnę poinformować,że w tymtygodniunie będzie mszyśw.we wtorek iśrodę.A w poniedziałek msza św. o godzinie 7.00rano.

4. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszyciedachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 45 tys złotych.Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/to sąDługopisy i torby z logo parafii/, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła służyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.

5. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedziela i Gość Niedzielny.

6.Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła.

7.W czwartek 1 sierpnia br. rozpoczynamy miesiąc abstynencji.Niech będzie to dar naszego serca.Wynagradzający za grzechy związane z alkoholizmem. O godzinie 17.00 pamiętajmy w modlitwie o 75 rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego.

8.Zapraszamy do Warnowa z okazji odpustu – kościoła Filialnego! 15 sierpnia br. Program znajdziemy na plakatach informacyjnych!

9.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje

i funkcjonowanie naszej parafii mówię

serdeczne Bóg zapłać.