19 Niedziela zwykła 11 sierpnia 2019r.

XIX Niedziela zwykła 11 sierpnia 2019r.

1. Pragnę poinformować,że w czwartek 15 sierpnia taki sam porządek mszy św. jak w niedzielę:8.30;10.00Wa;11.30;17.00;19.00.Wtedy czcimy Matkę Bożą Zielną. Podczas każdej Mszy św. będzie można poświęcić wianuszki.

2. Dzisiajzbiórka do puszkijest przeznaczona na KUL I WT US.

3. Pragnę poinformować,że w tymtygodniunie będzie mszyśw.we wtorek .A w poniedziałek msza św.o godzinie 7.00
 rano.

4. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszyciedachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 45 tys złotych.Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/to są Długopisy z logo parafii/, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła, którysłużyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.

5. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedziela i Gość Niedzielny.

7.Sierpień to miesiąc abstynencji. Niech będzie to dar naszego serca, który wynagrodzi za grzechy związane z alkoholizmem

8.Zapraszamy do Warnowa z okazji odpustu – kościoła Filialnego! 15 sierpnia br. Program znajdziemy na plakatach informacyjnych!