19 Niedziela zwykła 7 sierpnia 2016 r.

19 NIEDZIELA Zwykła

7 sierpnia 2016 r.

1. Zapraszamy 15 sierpnia br. na godz.:10.00 całą wspólnotę parafialną i wszystkich Gości na Odpust i festyn do Warnowa z racji tytułu kościoła filialnego „Wniebowzięcia NMP”.Program znajdziemy na plakatach informacyjnych!

2. Pragnę poinformować,że w poniedziałek 15 sierpnia taki sam porządek mszy św. jak w niedzielę:8.30;10.00Wa;11.30;17.00;19.00;20.30*. Wtedy czcimy Matkę Bożą Zielną. Podczas każdej Mszy św. będzie można poświęcić wianuszki.

3.Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz Renowacji dachu Kościoła w Wisełce/634 m2/. Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek wizerunek naszego patrona św.Józefa jako naszą dachówkę/cegiełkę/ oraz Długopisy i torby z logo parafii/, która dzięki Wam będzie odnowiona – Bóg zapłać!.Wszystkie dane do przelewu znajdziemy na stronie internetowej www.parafiawiselka.info lub PARAFIA POD WEZWANIEM ŚW. JÓZEFA OPIEKUNA RODZIN W WISEŁCE, UL. NOWOWIEJSKA 47; 72-513 WISEŁKA KONTO: BS MIĘDZYZDROJE 50 9383 0007 0010 9253 2000 0010 Druga inwestycja*Proszę o pomoc materialną dla naszego kościoła filialnego w Warnowie, obecnie będą wykonywane prace zwiazane z ogrzewaniem koscioła. Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym nowym kościele za wszystkich ofiarodawców – Bóg zapłać!Puszka na cel będzie zbierana po mszy św..

4.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny i ciekawe pozycje książkowe.

5.Misje Fatimskie rozpoczynamy od 13 sierpnia – 19 sierpnia br. w naszej wspólnocie.Przez to przygotowanie duchowe chcemy przeżywać setną rocznicę Objawień Matki Bożej w Fatimie, by powrócić do wytrwałej modlitwy różańcowej oraz do pokuty. Program znajdziemy na plakatach informacyjnych!

7. Sierpień to miesiąc abstynencji. Niech będzie to dar naszego serca, który wynagrodzi za grzechy związane z alkoholizmem.

serdeczne Bóg zapłać!