19 Niedziela zwykła 9 sierpnia 2020r.

Ogłoszenia  Parafialne

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
   9 sierpnia 2020 r.

1.Pragnę poinformować,że w sobotę 15 sierpnia taki sam porządek mszy św. jak w niedzielę:8.30;10.00Wa;11.30;17.00;19.00.Wtedy czcimy Matkę Bożą Zielną. Podczas każdej Mszy św. będzie można poświęcić wianuszki.Wtedy będzie też zbiórka do puszki na KUL I WT US.
2.Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszycie dachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 40 tys złotych. Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/to są Pocztówki ze św.Józefem, długopisy i eko worko plecaki z logo parafii oraz figurka- statuetka św. Rodziny/, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła służyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.
3.W tym tygodniu nie będzie mszy św. celebrowane od poniedziałku do czwartku z racji wyjazdów służbowych.
4.Sierpień to miesiąc abstynencji.Niech będzie to dar naszego serca.Wynagradzający za grzechy związane z alkoholizmem.
5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i gość niedzielny.
7.Zapraszamy do Warnowa z okazji odpustu – kościoła Filialnego! 15 sierpnia br. na festiwal ciast!!! by rozkoszować nasze podniebienie niezapomnianym smakiem 🙂

8.Zapraszamy na Koncert Karola Borsuka znanego skrzypka, kompozytora i dyrygenta z Berlina(pochodzącego Łukowa) do Wisełki 23 sierpnia br. na godzinę 11.30.Utwory będą wykonywane podczas mszy św. i krótko po eucharystii. Zostanie specjalnie stworzona miniaturka/krótki utwór muzyczny/ na cześć naszego Kościoła.
9.Dzisiaj zbiórka do puszek na cele ewangelizacyjne prośba ks.Arcybiskupa.
10.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.