2 Niedziela Wielkiego Postu 25 lutego 2018r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego 2018 r.

1. Dzisiaj w II niedzielę WP 25 lutego 2018r. rozpoczniemy REKOLEKCJE Wielkopostne,które poprowadzi ks. mgr Dawid Dudek katecheta z Kołczewa. PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI PRZEŻYCIA REKOLEKCJI ŚWIĘTYCH I ŁASKĘ SPOWIEDZI DLA KAŻDEGO Z PARAFIAN.

2.
Dzisiaj przeprowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz pomocy polskim misjonarzom, zaangażowanym w realizację projektów ewangelizacyjnych i humanitarnych na całym świecie.

3.Informuje, że w tym tygodniu droga Krzyżowa NIE będzie sprawowana w Warnowie i Wisełce.

4.Gorzkie Żale w niedziele będą śpiewane przed mszą św. w Warnowie o g.10.00 a Wisełce o g. 11.30.

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Od dzisiaj można będzie zakupić świece Caritas na stół wielkanocny w cenie 8zł, 15zł i 20 zł.

8.W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek,piątek i sobota miesiąca.Naszych Chorych odwiedzę z Najświętszym Sakramentem w SOBOTĘ od godziny 10.00(Warnowo i Wisełka).