2 Niedziela zwykła 20 stycznia 2019r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA

20stycznia 2019r.

1. Dziś kończymy wizytę duszpasterską– kolędę w Wisełce.Dziękuje za otwarte serca i drzwi waszych mieszkań podczas wizyty duszpasterskiej „kolędy” za ofiary złożone na rzecz naszej parafii Bóg zapłać! Za dar modlitwy i wskazówek, rad dla waszego duszpasterza – dziękuje.

2. Dzisiejszaofiara do puszekjest przeznaczona na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.Stowarzyszenie „Kościół w Potrzebie”przez wiele lat wspomagało Kościół w Polsce. Teraz poprzez nasze ofiary chcemy uczestniczyć w tym wielkim dziele wspierania biedniejszych Kościołów na całym świecie.

3. Nasi sąsiedzi w Wolinie potrzebują pomocy w kolędzie, dlatego msze św. będą w tym tygodniu sprawowaneo godz.7.00 rano.

4.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedzielai Gość Niedzielny.

6.Rada parafialna organizuje bal karnawałowy 2 lutego br. w ośrodku wczasowym Eden/Wisełka/ o godz.:20.00 cały dochód jest przeznaczony na remont dachu kościoła w Wisełce.Z całego serca zapraszamy!!!/Proszę o fanty i ciasto 🙂

7.W poniedziałek, 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek 22 stycznia Dzień Dziadka – pamiętajmy o naszych bliskich.