20 Niedziela zwykła 18 sierpnia 2019r.

XX Niedziela zwykła 1sierpnia 2019r.

1. SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA DAR NA RZECZ NASZEGO KOŚCIOŁA Filialnego, który został zebrany podczas odpustu.Wszystkim Parafianom i Gościom na czele z Radą Parafialną za wielki gest dobroci mówię Bóg zapłać! –rozliczenie ogłosimy jak rada ekonomiczna się doliczy zysku.

2. Pragnę poinformować,że w tymtygodniunie będzie mszyśw. w poniedziałek iwe wtorek oraz czwartek.

3. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszyciedachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 45 tys złotych.Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/jest to ikona NMP – format pocztówki, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła, którysłużyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.

4. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

6.Sierpień to miesiąc abstynencji. Niech będzie to dar naszego serca, który wynagrodzi za grzechy związane z alkoholizmem

7.Od 1 września wracamy do starego porządku mszy świętych sprawowanych w niedziele: Wisełka g.8.30     i 11.30;Warnowo g.10.00.W tygodniu dzień powszedni: g.17.00 Wisełka i Warnowo czwartek g.17.00.