21 Niedziela zwykła 27 sierpnia 2017r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27 sierpnia 2017 r.

1.Dzisiaj po każdej mszy św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na Seminarium Duchowne w Szczecinie.Nasze zobowiązanie roczne wynosi 1534 zł czyli 2 zł od mieszkańca.

2.Pragnę poinformować,że za tydzień porządek mszy św. w niedzielę września br. jest: 8.30Wi;10.00Wa;11.30Wi. W tygodniu dzień powszedni:g.17.00 Wisełka i Warnowo czwartek g.17.00.

3.Są do pobrania paszporty pielgrzyma na drodze pomorskiej św. Jakuba, modlitwy, broszury, przewodniki, mapy, pocztówki.

4. Za tydzień  zbiórka na rzecz ofiar nawałnic, które miały miejsce w nocy z 11 na 12 sierpnia br. jest to akcja Caritas.

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny i ciekawe pozycje książkowe.

6.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.W piątek od godz.10.00 z Najświętszym Sakramentem odwiedzę naszych chorych.

8.Pamiętajmy, że 1 września br. rozpoczyna się nowych rok szkolny i katechetyczny i jest to również dzień pamięci ofiar II Wojny Światowej.

9.Zapraszam w następną niedzielę 3 września wszystkie dzieci, które się uczą w szkole podstawowej i przedszkolu na Mszę św. w Warnowie o godz.:10.00 a Wisełce o godz.11.30 podczas, której poświęcimy przybory szkolne i tornistry 🙂

10.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.