23 Niedziela zwykła 6 września 2020r.

Ogłoszenia  Parafialne

XXIII NIEDZIELA   ZWYKŁA
   6 września 2020 r.

1.Dzisiaj zbiórka do puszki na AWSD w Szczecinie a za tydzień na Ziemię Świętą na utrzymanie największych Śladów i Miejsc związanych ze Zbawicielem.
2.Za tydzień w poniedziałek 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża.Rozpoczynając nowennę od 5 września podejmijmy osobiście o Godzinie 15.00 koronkę do Miłosierdzia Bożego.W przyszłą Niedzielę podczas każdej mszy będzie możliwość Adoracji Krzyża w intencji zachowania wiary w naszych rodzinach i w całej Polsce oraz w intencji przebłagania za grzechy i zgorszenia w naszej Ojczyźnie, a także o opanowanie pandemii i zachowanie Bożego ładu w Polsce. W drugim roku przygotowań do Wielkiego Jubileuszu 2000-lecia Odkupienia, które wraz z całym Kościołem św. będziemy obchodzić w Roku Pańskim 2033.
3.W tym tygodniu nie będzie mszy św. celebrowanej od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych.
4.Pragnę poinformować, że w miesiącu wrześniu msza św.jest sprawowana w dni powszednie o g.17.00; a w Niedziele porządek mszy św będzie następujący w Wisełce:8.30;11.30.
5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i gość niedzielny.
7.Za wszystkie ofiary składane/formie gotówkowej i bezgotówkowej przez terminal/ na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.