24 Niedziela Zwykła 13 września 2020r.

Ogłoszenia  Parafialne

XXIV NIEDZIELA   ZWYKŁA
   13 września 2020 r.

1.Dzisiaj zbiórka do puszki na Ziemię Świętą na utrzymanie największych Śladów i Miejsc związanych ze Zbawicielem, a za tydzień zbiórka do puszek KUL i WTUS.
2.Dzisiaj w Niedzielę podczas każdej mszy będzie możliwość Adoracji Krzyża w intencji zachowania wiary w naszych rodzinach i w całej Polsce oraz w intencji przebłagania za grzechy i zgorszenia w naszej Ojczyźnie, a także o opanowanie pandemii i zachowanie Bożego ładu w Polsce. W drugim roku przygotowań do Wielkiego Jubileuszu 2000-lecia Odkupienia, które wraz z całym Kościołem św. będziemy obchodzić w Roku Pańskim 2033.
3.W tym tygodniu nie będzie mszy św. celebrowanej od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych.
4.Rozpoczynamy w naszej Ojczyźnie X Tydzień Wychowania pod hasłem :Budujmy więzi od 13-19.09.2020r.
5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i gość niedzielny.
7.Za wszystkie ofiary składane/formie gotówkowej i bezgotówkowej przez terminal/ na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.