25 Niedziela zwykła 22 września 2019r.

XXV Niedziela zwykła 22 września 2019r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na budowę szkoły i kościoła na Madagaskarze i adopcja edukacyjna uczniów w Kenii.

2. Pragnę poinformować,że w tymtygodniunie będzie mszyśw.w poniedziałek,wtorek,Środę,czwartek oraz piątekrównież biuro parafialne z racji rad pedagogicznych i wyjazdów służbowych.

3. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedziela i Gość Niedzielny.

4. Spotkanie rodziców dzieci klas II i III,ustalające terminy i przygotowania do uroczystości I-komunijnych,będzie w niedzielę 29 września po Mszy św. o godz.:10.00 i 11.30.

6.Od 1 październikawracamy do zimowegoporządku sprawowania mszy świętychw niedziele: Wisełka g. 11.30;Warnowo g.10.00 taki porządek będzie obowiązywał do 1 maja 2020r.W tygodniu dzień powszedni: g.17.00 Wisełka i Warnowo czwartek g.17.00.