26 Niedziela zwykła 27 września 2020r.

Ogłoszenia  Parafialne

XXVI NIEDZIELA  ZWYKŁA
   27 września 2020 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Świętopietrze.
2.W tym tygodniu nie będzie mszy św. celebrowanej od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych.
3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.W sobotę od godz.10.00 z Najświętszym Sakramentem odwiedzę naszych chorych.
4.Rozpoczynamy miesiąc październik, zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych: „W Maryjnej szkole Komunii” przed eucharystią. Zachęcam również w październiku do odmawiania Różańca w domach.
5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i gość niedzielny.
7.Za wszystkie ofiary składane/formie gotówkowej i bezgotówkowej przez terminal/ na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.