27 Niedziela zwykła 4 października 2020r.

Ogłoszenia  Parafialne

XXVII NIEDZIELA   ZWYKŁA
   4 października 2020 r.

1. Za tydzień Dzień papieski zbiórka do puszek na Żywy pomnik św. JP2.
2.W tym tygodniu nie będzie mszy św. celebrowanej od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych.
3.W tym tygodniu w środę przypada Różaniec do granic. Naszym miejscem modlitwy będzie plaża na terenie WPN/zejście jest główną drogą przez Park/.7 października 2020r. O g.15.00 tworzymy szpaler wzdłuż plaży w dwóch kierunkach w stronę Międzyzdrojów i Kołczewa nad brzegiem Morza Bałtyckiego odmawiając z całą Polską Różaniec.
4.Trwamy w miesiącu październiku, zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych: „W Maryjnej szkole Komunii” przed eucharystią. Zachęcam również w październiku do odmawiania Różańca w domach.

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i gość niedzielny.
7.Za wszystkie ofiary składane/formie gotówkowej i bezgotówkowej przez terminal/ na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.