28 Niedziela zwykła 11 października 2020r. – Dzień Papieski:)

Ogłoszenia  Parafialne

XXVIII NIEDZIELA  ZWYKŁA
   11 października 2020 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień papieski zbiórka do puszek na Żywy pomnik św. Jana Pawła II po Mszy św.
2.W tym tygodniu nie będzie mszy św. celebrowanej od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych.
3.W środę przeżywamy Dzień Edukacji polećmy Panu Bogu nauczycieli i wychowawców, pracowników szkoły i uczelni.
4.Trwamy w miesiącu październiku, zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych: „W Maryjnej szkole Komunii” przed eucharystią. Zachęcam również w październiku do odmawiania Różańca w domach.

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i gość niedzielny.
7.Za wszystkie ofiary składane/formie gotówkowej i bezgotówkowej przez terminal/ na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.