29 Niedziela zwykła 22 października 2017r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22 października 2017 r.

1.W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada br. porządek mszy św. będzie o godzinie: 8.30;10.00!!! w KOŚCIELE!!!Zapraszam wszystkich mieszkańców i gości na nabożeństwa 1 listopada 2017r. o godzinie 11.00 w Warnowie a o godzinie 12.00 w Wisełce na modlitwę i nawiedzenie „zapomnianych cmentarzy”, które znajdują się na terenie Wolińskiego Parku Narodowego.

2.Można zaopatrzyć się w kartki wypominkowe, na których w tym roku został umieszczony wizerunek św.Józefa, który jest patronem naszej parafii.

3.Decyzją Ks.Arcybiskupa we wszystkich parafiach naszej Archidiecezji w niedzielę 29 .10.2017 roku będziemy modlić się za ofiary tragedii oraz wspierać materialnie Kościół w Meksyku poprzez zbiórkę do puszek po wszystkich Mszach Świętych.

4.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny i ciekawe pozycje książkowe.

5.Trwajmy na modlitwie różańcowej w miesiącu październiku, zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych: „W Maryjnej szkole Komunii” przed eucharystią.

7.W tym tygodniu nie będzie sprawowana msza św. w poniedziałek i czwartek z racji wyjazdów służbowych.

8.Dzisiaj zbiórka na Papieskie Dzieła misyjne.Początek Tygodnia Misyjnego.

9.W przyszłą niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy.

10.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.