2 Niedziela zwykła 14 stycznia 2018r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA

14 stycznia 2018 r.

1. Dzisiejsza ofiara do puszek jest przeznaczona na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.Stowarzyszenie „Kościół w Potrzebie” przez wiele lat wspomagało Kościół w Polsce. Teraz poprzez nasze ofiary chcemy uczestniczyć w tym wielkim dziele wspierania biedniejszych Kościołów na całym świecie.

2.Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę w Warnowie i Wisełce a Tym co otworzyli drzwi Chrystusowi: Dziękuje za otwarte serca i drzwi waszych mieszkań podczas wizyty duszpasterskiej „kolędy” za ofiary złożone na rzecz naszej parafii Bóg zapłać! Za dar modlitwy i wskazówek, rad dla waszego duszpasterza – dziękuje.UZUPEŁNIENIA KOLĘDY WYZNACZAM NA 14.01.2018r. od godziny 14.00;PROSZĘ SIĘ ZAPISYWAĆ W ZAKRYSTII.

3.Rada parafialna organizuje bal karnawałowy 10 lutego br. w ośrodku wczasowym Eden/Wisełka/ o godz.:20.00 cały dochód jest przeznaczony na cele Parafii w Wisełce.Z całego serca zapraszamy!!!Moje cudowne parafianki proszę o upieczenie ciasta na bal.Proszę o fanty na bal.

4.Informuje,że w tym tygodniu mszy św. nie będzie od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych i badań lekarskich.

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Gość niedzielny, Niedziela.

6.Proszę o pomoc w demontażu dekoracji świątecznych w dniu 20 stycznia br. w sobotę o godzinie 10.00.