30 Niedziela zwykła 23 października 2016r.

30 Niedziela zwykła 23 października 2016 r.

1. Trwamy w miesiącu październiku, zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych: „W Maryjnej szkole Komunii” przed eucharystią.

2. Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła.

3. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

4. Dzisiaj po każdej mszy św. można nas wspierać ofiarami pieniężnymi na rzecz Renowacji dachu Kościoła w Wisełce/634 m2/. Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców – Bóg zapłać!.Wszystkie dane do przelewu znajdziemy na stronie internetowej www.parafiawiselka.info lub PARAFIA POD WEZWANIEM ŚW. JÓZEFA OPIEKUNA RODZIN W WISEŁCE,UL. NOWOWIEJSKA 47; 72-513 WISEŁKA KONTO: BS MIĘDZYZDROJE 50 9383 0007 0010 9253 2000 0010 Druga inwestycja*Proszę o pomoc materialną dla naszego kościoła filialnego w Warnowie, obecnie będą wykonywane prace związane z ogrzewaniem Kościoła. Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym nowym kościele za wszystkich ofiarodawców – Bóg zapłać!.

5. W tym tygodniu nie będzie sprawowana msza św. w środę, czwartek i piątek z racji wyjazdów służbowych.

6. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada br. porządek mszy św. na cmentarzu w Kołczewie będzie o godzinie: 9.00 parafia Wisełka i 12.00 parafia Kołczewo!!!.Natomiast cmentarz Ładzin g.13.00. Msza św. Zapraszam wszystkich mieszkańców i gości na nabożeństwo modlitwę za zmarłych i nawiedzenie „zapomnianych cmentarzy”, które znajdują się na terenie Wolińskiego Parku – 1 listopada 2015r. o godzinie 14.00 w Warnowie a o godzinie 15.00 w Wisełce.

7. Można zaopatrzyć się w kartki wypominkowe, na których w tym roku został umieszczony wizerunek św.Józefa, który jest patronem naszej parafii.

8. W przyszłą niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy – przesunięcie wskazówek zegara o 1 godzinę do tyłu(z 3 na 2)