4 Niedziela Wielkiego Postu LAETARE 31 marca 2019r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Laetare! – Wesel się

31marca2019r.

1. W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek,piątek i sobota miesiąca.Naszych Chorych odwiedzę z Najświętszym Sakramentem w piątek od godziny 10.00(Warnowo i Wisełka).

2. Informuje, że w tym tygodniu droga Krzyżowa będzie sprawowana w piątek w Warnowie 16.00 i w Wisełce g 17.00

3. Gorzkie Żale w niedziele będą śpiewane przed mszą św. w Warnowie o g.10.00 a Wisełce o g. 11.30.

4. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedzielai Gość niedzielny.

6. Od Niedzieli Palmowej jak zwyczaj podpowiada każda rodzina może przynosić swój kwiat do Bożego Grobu -Bóg zapłać!

7.Warto podjąć jałmużnę wielkopostną przezzakup świeceCaritasna stół wielkanocny .

8.PROSZĘ O POMOC W DEKORACJI KOŚCIOŁA NA ŚWIĘTA W WIELKĄ ŚRODĘ PO MSZY WIECZORNEJ.