4 Niedziela zwykła 28 stycznia 2018r.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

28 stycznia 2018 r.

1. We piątek 2 lutego br. Ofiarowanie Pańskie [M.B.Gromnicznej] podczas każdej mszy św. dokonamy poświęcenia naszych gromnic a Warnowie w pierwszy czwartek mięsiąca[1 lutego br.]. W Niedzielę 4 lutego br. odbędzie się zbiórka pieniężna do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.

3.Rada parafialna organizuje bal karnawałowy 10 lutego br. w ośrodku wczasowym Eden/Wisełka/ o godz.:20.00 cały dochód jest przeznaczony na cele Parafii w Wisełce.Z całego serca zapraszamy!!!Moje cudowne parafianki proszę o upieczenie ciasta na bal.Proszę o fanty i nagrody oraz dary na bal.

4.W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. Naszych Chorych odwiedzę z Najświętszym Sakramentem w piątek od godziny 10.00 (Warnowo i Wisełka)

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Gość niedzielny, Niedziela.