4 Niedziela zwykła 3 lutego 2019r.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

luty 2019r.

1. Dzisiaj odbędzie się zbiórka pieniężna do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych w niedzielę(3.02.2019).

2. Rozpoczynając drugi tydzień ferii szkolnych życzę błogosławieństwa Bożego i samych radosnych chwil w zdrowiu pamiętając, że od Pana Boga ferii nie ma!

3. Informuje,że w tym tygodniu mszy św. nie będzie od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych.Wszystkie nagłe sprawy w tych dniach proszę kierować pod nr tel.: 792595903. .

4.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedzielai Gość Niedzielny.

6.SERDECZNE PODZIĘKOWANIE ZA DAR NA RZECZ NASZEGO KOŚCIOŁA, który został zebrany podczas balu karnawałowego.Wszystkim Parafianom i Gościom na czele z Radą Parafialną za wielki gest dobroci mówię Bóg zapłać!