7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie 13 maja 2018r.

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

Wniebowstąpienie Pańskie

13 maja 2018 r.

1. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się okres wielkanocny.

2. 31 maja br. przypada BOŻE CIAŁO ZAPRASZAM W TEN DZIEŃ WSZYSKIE DZIECI, które w tym dniu obchodzić będą Rocznicę I komunii świętej a następnego dnia będzie Wasze Święto.Proszę moich parafian pomoc w organizacji ołtarzy i procesji na Boże Ciało.Uroczystość w Warnowie rozpocznie się o godz.9.00 a Wisełce 12.00.

3. Dziękując za I komunię św. naszych małych parafian z Warnowa w liczbie 2.Pragnę podziękować rodzicom tych dzieci za dar ołtarza i kwiaty – Bóg zapłać.

4. W tym tygodniu „Nabożeństwa majowe” sprawować będziemy po mszy św.

5. Przypominam o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i komunii św.

6. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedziela, Gość niedzielny .

7. Informuje, że w tym tygodniu mszy św. nie będzie w od poniedziałku do piątku z racji wyjazdu służbowego.