7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie 2 czerwca 2019r.

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

Wniebowstąpienie Pańskie

2 czerwca 2019 r.

1. Dziękując za I komunię św. naszych małych parafian Trójki z Warnowa i Dziewiątki z Wisełki w liczbie 12 .Pragnę podziękować rodzicom tych dzieci za dar ołtarza i kwiaty – Bóg zapłać.

2. 20 czerwca br. przypada BOŻE CIAŁO ZAPRASZAM W TEN DZIEŃ DZIECI, KTÓRE W TYM ROKU PRZEŻYWAŁY PIERWSZĄ KOMUNIĘ ŚW. I 1. ROCZNICĘ KOMUNII ŚWIĘTEJ.Proszę moich parafian pomoc w organizacji ołtarzy i procesji na Boże Ciało.Uroczystość w Warnowie rozpocznie się o godz.9.00 a Wisełce 12.00.

3. Przeżywamy dziś Niedzielę Dziękczynienia, kiedy wraz z całą Polską datkiem do puszekwspieramy budowę wotum narodu Polskiego – świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się okres wielkanocny.

5. Nabożeństwa czerwcowe po mszy św. wieczornej. Pragnę poinformować,że w miesiącu czerwcu msza św. będzie sprawowana o g.19.00w dni powszednie a w niedziele od 23czerwcabrdojdą 2 msze św.g8.30,[10.00 Warnowo],g11,30,17.00,g19.00]taki porządek będzie do końca sierpnia w Wisełce..

6. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek miesiąca.Odwiedzę naszych chorych z Najświętszym Sakramentem w piątek od g.10.00.