8 Niedziela zwykła 3 marca 2019r.

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

marca 2019r.

1. Pamiętajmy 8 marca o każdej Niewieściew modlitwie z racji Dnia Kobiet.

2. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa 6 marca msza św. o godz.16.00 w Warnowie a 17.00 w Wisełce.Obowiązuje w ten dzień post ścisły!!!

3. Informuje, że w tym tygodniu droga Krzyżowa będzie sprawowana w piątek 16.00 w Warnowie i 17.00 w Wisełce.Gorzkie Żale w niedziele będą śpiewane przed mszą św. w Warnowie o g.10.00 a Wisełce o g. 11.30.

4. Przed III niedzielę WP tj. 22,23,24 marca 2019r. rozpoczniemy REKOLEKCJE Wielkopostne, które poprowadzi ks.mgr lic.Paweł Kasprzyk wikariusz ze Szczecina.PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI PRZEŻYCIA REKOLEKCJI ŚWIĘTYCH I ŁASKĘ SPOWIEDZI DLA KAŻDEGO Z PARAFIAN.

5. Informuje,że w tym tygodniu mszy św. nie będzie w poniedziałek, wtorek oraz czwartek racji wyjazdów służbowych.Wszystkie nagłe sprawy w tych dniach proszę kierować pod nr tel.: 792595903. .

6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedzielai Gość Niedzielny.