I Niedziela Adwentu 2 grudnia 2018r.

NIEDZIELA ADWENTU  Grudnia 2018r.

1.Za tydzień przeżyjemy „Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie”.Po mszy św. zbiórka do puszek na jego potrzeby.

2.Roraty(Msze św. o Matce Bożej odprawimy w sobotę)zapraszam dzieci do przychodzenia z lampionami.

3.Po mszy są do nabycia poświęcone opłatki wigilijne, które będziemy rozprowadzać a ofiary przeznaczone będą na opłaty za kościoły naszej parafii.Do nabycia będą również świece wigilijne na stół świąteczny.Potraktujmy ten nasz wkład materialny jako dar serca dla małego bliźniego/dzieci/.

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek miesiąca.W piątek od godz.10.00 z Najświętszym Sakramentem odwiedzę naszych chorych.

5.Za tydzieńAdwentowy Dzień skupieniaz nauką rekolekcyjną. Będzie to okazja do spowiedzi świętej. Nasze skupienie prowadzi ks. mgr lic.Paweł Kasprzyk ze Szczecina.

6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedzielai Gość niedzielny.

8.Dzisiaj2.12.2018spotkanie dzieci I komunijnych z Rodzicamia za tydzień 9.12.2018 kandydaci do s. bierzmowania zapraszamnag.10.00 i 11.30.