III NIEDZIELA WIELKANOCNA

od środy do piątku Msza św. o godz. 16.00

w poniedziałek i w  sobotę godz. 8.00

NIEDZIELA Msza św. godz. 10.00

Nie ma Mszy św.  we wtorek

Pół godziny przed każdą Mszą św. trwamy na adoracji Najświętszego Sakramentu.

W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha Msza św godz. 8.00

W sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej patronki Europy. W tym dniu w parafii w Kołczewie o godz. 16.00 zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania, również młodzieży z naszej parafii. Jest to również 16 rocznica śmierci ks. Bp Kazimierza Majdańskiego (2007)

W następny poniedziałek tj 1.05 o godz. 12.00 w naszej parafii odpust i Msza św pod przewodnictwem ks. Janusza Koplewskiego zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Dzisiaj odbędzie się kolejny MARSZ DLA ŻYCIA w Szczecinie o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyruszy do Bazyliki Archikatedralnej. Następnie odprawiona zostanie Msza św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa.

Polecamy tygodnik katolicki „Gość Niedzielny” oraz Niedziela z diecezjalnym dodatkiem Kościół nad Odrą i Bałtykiem. Wszystkim parafianom oraz gościom naszej parafii życzymy dobrego tygodnia.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła oraz przygotowanie naszej świątyni do niedzielnego świętowania.