IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

IV   NIEDZIELA    WIELKIEGO     POSTU

19.03.2023

WISEŁKA

PONIEDZIAŁEK PRZYPADA UROCZYSTOŚĆ ŚW. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. w tym dniu o godz. 18.00 – przed Mszą św wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz odmówimy litanię do Św. Józefa, którą będziemy ponawiać każdego 19-stego dnia miesiąca.

WTOREK i ŚRODA nie ma Mszy św.

CZWARTEK i SOBOTA Msz św.  o godz. 8.00

w PIĄTEK Msza św. godz. 16.00

Droga Krzyżowa w piątki o godz. 15.30

Pół godziny przed Mszą świętą wystawienie Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwo Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 9.30

NIEDZIELA Msza św. godz. 10.00

w soboty Msza św połączona z modlitwą brewiarzową – JUTRZNIĄ. jest to również UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 modlić się będziemy w 1-szą rocznicę śmierci ks. Tomasza oraz poświęcimy tablicę pamiątkową.

Polecamy tygodnik katolicki „Gość Niedzielny” oraz Niedziela z diecezjalnym dodatkiem Kościół nad Odrą i Bałtykiem. Wszystkim parafianom oraz gościom naszej parafii życzymy dobrego tygodnia.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła oraz przygotowanie naszej świątyni do niedzielnego świętowania