Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 26 listopada 2017r.

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

WSZECHŚWIATA 26 LISTOPADA 2017 r.

1.Dzisiaj obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę, parafię i Archidiecezję Szczecińsko-Kamieńską oddając się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa przez akt poświęcenia.

2.W tym tygodniu przypadają pierwsze piątek i sobota miesiąca .W piątek od godziny 10.00 z Najświętszym Sakramentem odwiedzę wszystkich naszych chorych.

3.Od I Niedzieli Adwentu tj.3.12 poświecimy opłatki wigilijne, które będziemy rozprowadzać w zakrystii a ofiary przeznaczone będą na opłaty za kościoły naszej parafii .

4.Od poniedziałku do czwartku nie będzie mszy św. w Wisełce i Warnowie z racji wyjazdu służbowego.

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.