Niedziela Miłosierdzia 28 kwietnia 2019r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

28 kwietnia 2019 r.

1. Niech Zmartwychwstanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa będzie naszym ubogaceniem i zwycięstwem. ALLELUJA!

2. Zapraszam na odpust parafialny i sakrament Bierzmowania, który odbędzie się 1 maja 2019r. o godz.12.00 w Kościele Wisełce proszę o modlitwę, by dobrze uczcić imieniny naszej parafii.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek,piątek i sobota miesiąca.Odwiedzę naszych chorych z Najświętszym Sakramentem w sobotęod g.10.00.

4.Nabożeństwa majowe po mszy św./wyjątek 1 maja 2019 g.17.00/

5.Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia pod hasłem:Polska pomaga.Miłosierni miłosierdzia dostąpią dzisiaj przeprowadzimy zbiórkę do puszek na potrzeby biednych – jest to akcja Caritas.

6.W piątek 3 maja 2019r. Uroczystość NMP Królowej Polski,porządek mszy św.:8.30,10.00,i 11.30.

7.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedzielai Gość niedzielny.

9. Przypominam o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i komunii św.