Niedziela Miłosierdzia Bożego 8 kwietnia 2018r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

8 kwietnia 2018 r

1. Niech Zmartwychwstanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa będzie naszym ubogaceniem i zwycięstwem. ALLELUJA!

2. Za tydzień wspomożemy modlitwą i materią adopcję dzieckapoczętego/jeszcze nie narodzonego/ ofiarami do puszek .

3. Dzisiaj rozpoczynamy 74 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem :”Mocni w Duchu Świętym” i przeprowadzimy zbiórkę do puszek na potrzeby biednych i bezdomnych – jest to akcja Caritas.

4. Zapraszam na odpust parafialny, który odbędzie się 1 maja 2018r. o godz.12.00 w Kościele Wisełce proszę o modlitwę, by dobrze uczcić imieniny naszej parafii, a Radę parafialną na spotkanie organizacyjne w niedzielę 22.04.2018r. na godz.16.00na plebanii.

5. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

7.Przypominam o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i komunii św. mamy na to 50 dni.