Niedziela Najświętszej Trójcy 27 maja 2018r.

NIEDZIELA Trójcy Przenajświątszej

27 maja 2018 r.

1. Od 1 czerwca br. Msza św. wieczorna w tygodniu już o godz.19.00 przez sezon letni.[od 24 czerwca tj. Niedziela g8.30,g11.30,g17.00,g19.00] taki porządek będzie do końca sierpnia w Wisełce.

2.31 maja br. przypada BOŻE CIAŁO ZAPRASZAM W TEN DZIEŃ WSZYSKIE DZIECI, które w tym dniu obchodzić będą Rocznicę I komunii świętej a następnego dnia będzie Wasze Święto.Proszę moich parafian pomoc w organizacji ołtarzy i procesji na Boże Ciało.Uroczystość w Warnowie rozpocznie się o godz.9.00 a Wisełce 12.00.

3.Nabożeństwa czerwcowe od piątku po mszy św.

4.W tym tygodniu przypadają pierwsze piątek i sobota miesiąca. Chorych z racji pierwszego piątku miesiąca odwiedzę z Najświętszym Sakramentem od godziny 10.00.

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedziela i Gość Niedzielny.

6.10 i 17 CZERWCA br. Zbiórka do puszek na kolonie letnie dla dzieci pokrzywdzonych – akcja Caritas.

8.Za tydzień przeżyjemy zbiórkęnawotum narodu – świątynię Opatrzności Bożej,po każdej mszy św. dołożymy naszą kolejną cegiełkę /ofiara do puszek/.