Niedziela Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2019r. – Trzech Króli

NIEDZIELA Objawienia Pańskiego

6stycznia 2019r.

1. W dalszym ciągu kontynuujemy wizytę duszpasterską – kolędę teraz w Wisełce według planu.

2. Podczas kolędy msze św. będą sprawowane o 7.00 rano/ tylko w Wisełce/.

3. Dzisiaj zapraszamy do Kościoła w Warnowie i Wisełce na Koncert Polskich Kolęd podczas każdej mszy świętej

4. Rada parafialna organizuje bal karnawałowy 2 lutego br. w ośrodku wczasowym Eden/Wisełka/ o godz.:20.00 cały dochód jest przeznaczony na remont dachu kościoła w Wisełce.Z całego serca zapraszamy!!!/Proszę o fanty i ciasto 🙂

5. Z racji uroczystości Objawienia Pańskiego/Trzech Króli/ 6stycznia br. msze św. będą sprawowane w następującym porządku o godz.:10.00 Warnowie a godz.:11.30 Wisełce.Zostaną poświęcone tradycyjnie woda, kadzidło,kreda i złoto a Puszkai ofiary, które złożycie w tym dniu, jak co roku zostaną przekazane na Misje w Afryce – Bóg zapłać.

6. UZUPEŁNIENIA KOLĘDY WYZNACZAM NA 20.01.2019 r. od godziny 14.00;PROSZĘ SIĘ ZAPISYWAĆ W ZAKRYSTII.

7. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedzielai Gość niedzielny.

8. Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła.

9. Proszę o pomoc w demontażu dekoracji świątecznych w dniu 19 stycznia br. w sobotę o godzinie 10.00.