Niedziela Świętej Rodziny 31 grudnia 2017r.

NIEDZIELA W OKTAWIE

Narodzenia Pańskiego

ŚWIĘTEJ RODZINY

31 grudnia 2017 r.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

PW. ŚW.JÓZEFA OPIEKUNA RODZIN w WISEŁCE

1. Dziś obchodzimy święto świętej Rodziny:Jezusa,Maryi,Józefa.Na koniec mszy św. zostanie udzielone błogosławieństwo małżonkom/całym rodzinom obecnym na świętej liturgii.

2. Od 3 stycznia br. rozpoczniemy wizytę duszpasterską – kolędę od Wisełki według planu.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.W piątek od godz.10.00 z Najświętszym Sakramentem odwiedzę naszych chorych.

4. W nowy Rok 1.1.2018 ”Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi” msze św. będą sprawowane o godz.: 10.00 Warnowo,11.30 Wisełka.

5.Z racji kolędy i wyjazdów służbowych nie będzie sprawowana msza św. w tym tygodniu – Wisełce i Warnowie.

6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

7.Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła

8.Z racji uroczystości Objawienia Pańskiego/Trzech Króli/ 6stycznia br. msze św. będą sprawowane w następującym porządku o godz.: 10.00 Warnowie i 11.30 Wisełce podczas, których zostaną poświęcone tradycyjnie kadzidło, kreda i złoto a taca na potrzeby misji.