Niedziela Wielkanocna 21 kwietnia 2019 r.

NIEDZIELA WIELKANOCNA

21 kwietnia2019 r.

1. Niech Zmartwychwstanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa będzie naszym ubogaceniem i zwycięstwem. ALLELUJA!WSZYSTKIM PARAFIANOM WYRAŻAM WDZIĘCZNOŚĆ ZA DAR SERCA I POMOC W NASZYM ŚWIĘTOWANIU MÓWIĄC -BÓG ZAPŁAĆ!.

2. W Poniedziałek Wielkanocny taca jest przeznaczona na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu w Szczecinie.

3. Za tydzień zbiórka do puszek dla najbiedniejszych w Święto Miłosierdzia Bożego akcja Caritas Polska.

4. Zapraszam na odpust parafialny, który odbędzie się 1 maja 2019r. o godz.12.00 w Kościele Wisełce proszę o modlitwę, by dobrze uczcić imieniny naszej parafii i sakrament Bierzmowania naszej młodzieży.

5. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedzielai Gość Niedzielny.

7.Przypominam o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i komunii św.

8.Informuje, że w tym tygodniu próba dla kandydatów do s. bierzmowania ze świadkami w sobotę 27.04.2019 g. 17.00 w Kościele – Wisełce .