ogłoszenia 19.05.2024

NIEDZIELA 19.05.2024

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

Msza Święta

NIEDZIELA godz. 10.00

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

W naszej parafii Dzień Pierwszej Komunii Świętej

W poniedziałek, czwartek piątek i sobota o godz. 16.00

Nie ma Mszy we wtorek i środę.

W poniedziałek uroczystość – NMP Matki Kościoła

W czwartek święto – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

                 Nabożeństwa majowe z LITANIĄ do NMP – 10 minut przed każdą Mszą św.

Dzisiaj  19 maja 2024 r., w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, Biskup Zbigniew Zieliński, Administrator Apostolski Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, uroczyście zainauguruje Rok Jubileuszowy 900-lecia Pomorskiej Misji św. Ottona z Bambergu, podczas Mszy świętej o godz.18:00, w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie. Z racji Jubileuszowego Roku Ottonowego Ojciec Święty Franciszek udzielił spacjalnych jubileuszowych odpustów.

30 Maja Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W naszej parafii uroczysta Msza św o godz. 11.30 a po niej wyruszy procesja do czterech ołtarzy w tradycyjnych miejscach i tradycyjną trasą.

Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z diecezjalnym dodatkiem  „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”   oraz „Gość Niedzielny”

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie kościoła do niedzielnego świętowania

Wszystkim parafianom oraz gościom naszej parafii życzymy dobrego tygodnia.

Ks. Norbert