VII Niedziela zwykła 24 lutego 2019r.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

24 lutego 2019r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na AWSD w Szczecinie, by nie zabrakło nowych pasterzy nad Odrą i Bałtykiem.

2. Za tydzień 6marca br. przypadaŚroda Popielcowa msza św. o godz.16.00 w Warnowie a 17.00 w Wisełce.Obowiązuje w ten dzień post ścisły!!!

3. W tym tygodniu przypadają pierwsze piątek i sobota miesiąca. Naszych Chorych odwiedzę z Najświętszym Sakramentem w piątek od godziny 10.00 (Warnowo i Wisełka).

4. Przed III niedzielę WP tj.22,23,24 marca 2019r. rozpoczniemy REKOLEKCJE Wielkopostne, które poprowadzi ks.mgr lic.Paweł Kasprzyk wikariusz ze Szczecina.PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI PRZEŻYCIA REKOLEKCJI ŚWIĘTYCH I ŁASKĘ SPOWIEDZI DLA KAŻDEGO Z PARAFIAN.

5. Informuje,że w tym tygodniu mszy św. nie będzie odponiedziałekdo czwartkuracji wyjazdów służbowych ibadań lekarskich.Wszystkie nagłe sprawy w tych dniach proszę kierować pod nr tel.: 792595903. .

6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedzielai Gość Niedzielny.