XII Niedziela zwykła 23 czerwca 2019r.

XIINIEDZIELA ZWYKŁA

23 czerwca 2019 r.

1. Dzisiaj 23czerwca po każdej mszy św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na kolonie letnie dla dzieci pokrzywdzonych przez życie jest to akcja Caritas.

2. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszyciedachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 45 tys złotych.Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/to sąDługopisy i torby z logo parafii/, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła służyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.

3. Pragnę poinformować,że w miesiącu czerwcu msza św.jest sprawowana w dni powszednie o g.19.00; taki porządek będzie do końca sierpnia w Wisełce./od 23czerwca br. i w miesiącach VII i VIII, w Niedziele porządek mszy św będzie następujący w Wisełce:8.30;11.30;17.00;19.00/.

4.30czerwca br. po każdej mszy św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na Seminarium Duchowne w Szczecinie.Nasze zobowiązanie roczne wynosi 1534 zł czyli 2 zł od mieszkańca.

5.Dzisiaj obchodzimy Dzień Ojca pamiętajmy o modlitwie w intencji kochanych ojców.

6.30 czerwca zapraszamy do naszej świątyni na koncert muzyki dawnej 30.6.2019 godz.:15.00 informacje na plakatach.

8.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedzielaigość niedzielny.

10.Dziękuje wszystkim parafianom za pomoc w organizacji ołtarzy i procesji na Boże Ciało – mówię słowo Dziękuje! Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.