XIII Niedziela zwykła 30 czerwca 2019r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

30 czerwca 2019 r.

1. Z racji Misji KRZYŻA w okresie wakacji,od 121lipca br.w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościć Krzyż pomorski i relikwie Św.Krzyża z Ziemi Świętej.

2. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszyciedachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 45 tys złotych.Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/to sąDługopisy i torby z logo parafii/, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła służyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.

3. Pragnę poinformować,że w miesiącu lipcu i sierpniumsza św.jest sprawowana w dni powszednie o g.19.00; taki porządek będzie do końca sierpnia w Wisełce./od 23czerwca br. i w miesiącach VII i VIII, w Niedziele porządek mszy św będzie następujący w Wisełce:8.30;11.30;17.00;19.00/.

4.30czerwca br. po każdej mszy św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na Seminarium Duchowne w Szczecinie.Nasze zobowiązanie roczne wynosi 1534 zł czyli 2 zł od mieszkańca.

5.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.W piątek od godz.10.00 z Najświętszym Sakramentem odwiedzę naszych chorych.

6.Dzisiaj 30 czerwca zapraszamy do naszej świątyni na koncert muzyki dawnej 30.6.2019 godz.:15.00 informacje na plakatach a 5 lipca również zapraszamy na koncert Muzyki Dawnej -Kościół Wisełka g.19.30 .

8.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedzielaigość niedzielny.

10.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.