XII NIEDZIELA ZWYKŁA

WISEŁKA   19.06.2022

Rozpoczynamy od dzisiaj w naszej parafii rekolekcje przygotowujące nas do jubileuszu XXX-stolecia  parafii. Dziękujemy za poprowadzenie naszych rekolekcji ks. Adamowi Staśkowiakowi oraz ks. Andrzejowi Moskwie. Nauki Rekolekcyjne przez cały tydzień od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 19.00. W najbliższy wtorek 21.06 Mszy św będzie przewodniczył ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.

W sobotę o godz. 20.00 koncert w ramach Festiwalu Muzyki Dawnej.

Trwamy w oktawie Bożego Ciała, po Mszach św. w tygodniu Nabożeństwo Czerwcowe oraz procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

W niedzielę 26.06 zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę św z okazji Jubileuszu Parafii o godz. 11.30. w czasie której zostanie poświęcona tablica pamiątkowa, pierwszego proboszcza, budowniczego kościoła śp. ks. Jana Zalewskiego a po niej na festyn przy kościele. W tym dniu będzie jedna Msza św, natomiast czas letni Mszy świętych od niedzieli 3.07.2022 tj 8.30, 11.30, 19.00.

W tym tygodniu przypada:

Czwartek: Narodzenie św. Jana Chrzciciela

Piątek: Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota: Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny

Serdeczne dzięki wszystkim za przygotowanie Uroczystości Bożego ciała, za obecność, za ołtarze za wszelką dobroć. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie świątyni do niedzielnego świętowania. Polecamy Niedzielę oraz Gościa Niedzielnego. Trwa remont budynku przy kościele gdzie powstaje plebania, został zakupiony materiał na wykończenie tegoż budynku. Bóg zapłać za wszelką życzliwość. Zwracam się z prośbą o przygotowanie terenu w miarę możliwości w tygodniu, w sobotę zapraszamy panów do pomocy przy rozstawianiu sceny.

Ks. Norbert