XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA

WISEŁKA 19.09.2021

1. W niedzielę Msze św o godz. 9.00 W tym tygodniu nie będzie Mszy świętych do soboty włącznie.
  2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła oraz przygotowanie świątyni do niedzieli
  3. Polecamy tygodnik katolicki NIEDZIELA z naszym diecezjalnym dodatkiem KOŚCIÓŁ NAD ODRĄ I BAŁTYKIEM. Oraz GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  4. W minionym tygodniu spłaciliśmy kolejną ratę w wysokości 5000 zł za remont dachu. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  1. SPOTKANIE RODZICÓW I DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. ORAZ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA W NIEDZIELĘ 26.09.2021 PO MSZY ŚW o GODZ. 9.00

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – oraz Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 30 maja 2021

logo_2popr

1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Ten prosty znak + jaki każdego dnia kreślimy na naszym ciele w jakże piękny sposób oddaje istotę Trójcy Przenajświętszej, Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego, którym przez akt wiary oddajemy nasz każdy dzień, nasze tu i teraz.
  1. Dziś też w Wisełce niezwykły dzień. Po raz pierwszy komunię świętą przyjmie 5 naszych dzieci! Polecajmy Bogu Ich i Rodziny by jak najgłębiej przeżyli tę uroczystość i by Chrystus w Komunii Świętej był najpiękniejszym prezentem dla Nich! Niech Bóg będzie Wam i Waszym Gościom łaskaw.
  1. We czwartek uroczystość Bożego Ciała. Tradycyjnie choć może o nadal okrojonej formie przejdziemy w procesji z Najświętszym Sakramentem by Bóg zechciał pobłogosławić nasze domostwa i rodziny. Msza święta z Procesją z Najświętszym Sakramentem w Warnowie 9.00 w Wisełce o 11.30.

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH  W  TYGODNIU

Niedziela – Uroczystość Trójcy Świętej – 30.05.

8.30 – Wisełka

10.00 – Warnowo

12.00  – Wisełka PIERWASZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Warnowo – 9.00 –

Wisełka – 11.30 –

Piątek – 18.00 UROCZYSTOŚĆ JUBILEUSZOWA

70-lecia parafii NSPJ w Ładzinie

1. W piątek po Bożym Ciele serdeczne zaproszenie kierują do nas parafianie z Ładzina z okazji uroczystości jubileuszowych 70 – lecia parafii. Na Jej historię składają się też piękne lata kiedy to Warnowo było filią Ładzina. 4 czerwca o godz. 18.00 JE Ks. Abp Andrzej Dzięga poświęci Obraz Serca Jezusowego, które ozdobi kościół parafialny w jego bocznym ołtarzu jako votum dziękczynne Serdecznie zapraszam do udziału.
  1. Bożego błogosławieństwa, radości z życia i odkrywania darów Ducha Świętego w spotkaniach z ludźmi na nadchodzące dni niech nam Pan obficie błogosławi!

Ks. Adam Krzykała

Administrator parafii