11 Niedziela zwykła 18 czerwca 2017 r. Wizytacja Pasterska i 25 lat Parafii Wisełka.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18 czerwca 2017 r.

1. Dziś przeżywamy Wizytację Pasterską i srebrny Jubileusz – 25 lat Parafii Wisełka. W naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks.Bp prof. Henryka Wejmana.

2.Nabożeństwa czerwcowe po mszy św.

3.Pragnę poinformować,że w miesiącu czerwcu msza św. będzie sprawowana w dni powszednie o g.19.00;od 18 czerwca br tj. od dzisiejszej niedzieli!!! porządek sprawowania mszy św. jest następujący: [8.30,11,30,17,00,19.00]taki porządek będzie obowiązywał do końca sierpnia w Wisełce.

4.25 CZERWCA br. odbędzie się zbiórka do puszek na kolonie letnie dla dzieci pokrzywdzone – akcja lato 2017 organizowane przez Caritas.

5.W piątek 23 czerwca br. Dzień Ojca pamiętajmy o modlitwie i życzeniach a także to światowy Dzień modlitw o uświęcenie Kapłanów.

6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

8.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.