17 Niedziela Zwykła – 24 lipca 2016

1. Serdecznie podziękowanie za dar na rzecz naszego kościoła, który został zebrany podczas jarmarku św. Jakuba. Wszystkim Gościom jarmarku na czele z Radą Parafialną za wielki gest dobroci mówię dziękuję i Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj 24 lipca w niedzielę zbiórka do puszek po każdej mszy św. na misje i misjonarzy – ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwie przejechany!
  3. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz Renowacji dachu Kościoła w Wisełce/634 m2/. Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek wizerunek naszego patrona św.Józefa jako naszą dachówkę/cegiełkę/ oraz Długopisy i torby z logo parafii/, która dzięki Wam będzie odnowiona – Bóg zapłać!.Wszystkie dane do przelewu znajdziemy na stronie internetowej www.parafiawiselka.info lub PARAFIA POD WEZWANIEM ŚW. JÓZEFA OPIEKUNA RODZIN W WISEŁCE, UL. NOWOWIEJSKA 47; 72-513 WISEŁKA KONTO: BS MIĘDZYZDROJE 50 9383 0007 0010 9253 2000 0010
  4. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny i ciekawe pozycje książkowe.
  5. W poniedziałek 25 lipca jest „Akcja św.Krzysztofa” pomagamy Polskim Misjonarzom nieść Dobrą Nowinę na krańce świata.Cała taca i ofiary za poświęcenie przekazujemy na misje!Poświęcenie wszystkich pojazdów będzie po mszy świętej o godz. 19.00 w Wisełce. Przygotujmy nasze pojazdy do poświęcenia, by bezpiecznie podróżować ze św. Krzysztofem.
  6. W naszej wspólnocie parafialnej gościmy Kościół Domowy/formację Rodzin/ na rekolekcjach świętych.Niech ten czas wzmocni naszych Gości łaską Bożą a Nam będzie dodane do dobrych uczynków za gościnę.
  7. Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła.
  8. Od 26 do 31 lipca 2016 rozpoczynają się ŚDM w Krakowie.
  9. Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówi serdeczne Bóg zapłać!