19 Niedziela zwykła 13 sierpnia 2017r.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 13 sierpnia 2017 r.

1.Zapraszamy 15 sierpnia br. na godz.:10.00 całą wspólnotę parafialną i wszystkich Gości na Odpust i festyn do Warnowa z racji tytułu kościoła filialnego „Wniebowzięcia NMP”.Program znajdziemy na plakatach informacyjnych!

2.Pragnę poinformować,że we wtorek 15 sierpnia taki sam porządek mszy św. jak w niedzielę:8.30;10.00Wa;11.30;17.00;19.00. Wtedy czcimy Matkę Bożą Zielną. Podczas każdej Mszy św. będzie można poświęcić wianuszki.

3.Są do pobrania paszporty pielgrzyma na drodze pomorskiej św. Jakuba, modlitwy, broszury, przewodniki, mapy, pocztówki.

4.Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty kredytu za nowy dach kościoła w Wisełce/50.000 tysięcy zł. na 10 lat/ i na nowy zegar,który będzie na wieży kościoła. Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas jako naszą dachówkę/cegiełkę/ Długopisy z logo parafii/, Wasza dobroć pozwoli nam spłacić kredyt i zamontować zegar na wieżę, by odmierzać czas – Bóg zapłać!Wszystkie dane do przelewu znajdziemy na stronie internetowej www.parafiawiselka.info lub PARAFIA POD WEZWANIEM ŚW. JÓZEFA OPIEKUNA RODZIN W WISEŁCE,UL. NOWOWIEJSKA 47; 72-513 WISEŁKA KONTO: BS MIĘDZYZDROJE 50 9383 0007 0010 9253 2000 0010

5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny i ciekawe pozycje książkowe.

6.15 sierpnia 2017 po każdej mszy św. ofiarą do puszki dołożymy się do wotum dziękczynnego w postaci pomnika kolumny z figurą Matki Boskiej Fatimskiej w 100 rocznicę objawień, który ma stanąć na terenie Kurii Metropolitarnej w Szczecinie.

7.Dzisiaj w niedzielę 13 sierpnia br., po każdej mszy św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na Carmel Szczeciński.

9.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.