22 Niedziela zwykła 30 sierpnia 2020r.

Ogłoszenia Parafialne

 XXII NIEDZIELA  ZWYKŁA                               
  30 sierpnia 2020 r.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW.ŚW.JÓZEFA OPIEKUNA RODZIN w WISEŁCE
1.We wtorek pamiętajmy o 81. rocznicy wybuchu II wojny Światowej w modlitwie za tych którzy polegli, a także o pokój na świecie.
2.Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszycie dachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 40 tys złotych. Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/to są Pocztówki ze św.Józefem,aniołki z gipsu, eko worko plecaki z logo parafii oraz figurka- statuetka św. Rodziny/, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła służyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.
3.W tym tygodniu nie będzie mszy św. celebrowanej od poniedziałku do piątku z racji wyjazdów służbowych.
4.Pragnę poinformować,że w miesiącu wrześniu msza św.jest sprawowana w dni powszednie o g.17.00; a w Niedziele porządek mszy św będzie następujący w Wisełce:8.30;11.30.
5.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i gość niedzielny.
6.Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła.

7.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.W sobotę!!! od godz.10.00 z Najświętszym Sakramentem odwiedzę naszych chorych.
8.W drugim roku przygotowań do Wielkiego Jubileuszu 2000-lecia Odkupienia, które wraz z całym Kościołem św. będziemy obchodzić w Roku Pańskim 2033, od 5 września rozpoczniemy Nowennę do Świętego Krzyża.
9.Za wszystkie ofiary składane/formie gotówkowej i bezgotówkowej przez terminal/ na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.