29 Niedziela zwykła 20 października 2019r.

XXIX Niedziela zwykła 20 października 2019 r.

1. Zachęcam również w październiku do odmawiania Różańca w domach; w intencji Misji i dary DŚ o mądry wybór 13 października dla nas wszystkich.

2. Pragnę poinformować,że w tym tygodniu nie będzie mszy św. w poniedziałek,wtorek, Środę, czwartek oraz piątek również biuro parafialne z racji wyjazdów służbowych.

3. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

4. Dzisiaj 20 października br. Niedziela Misyjna będziemy wspierać ofiarami do puszek Misjonarzy.

5.Można zaopatrzyć się w kartki wypominkowe, na których w tym roku został umieszczony wizerunek św.Józefa, który jest patronem naszej parafii. Nabożeństwo za zmarłych będziemy sprawować przed eucharystią.

6. Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła.

7.W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada br. porządek mszy św. będzie o godzinie: 8.30 Wisełka w KOściele; 12.00 cmentarz Ładzin;.Natomiast w dzień Zaduszny 2 listopada msza św. o godz.: 17.00 a poświęcenie nagrobków odbędzie na zgłoszenia!

Modlitwa na zapomnianych cmentarzach w Warnowie o g.11.00 a Wisełce g.10.00 1 listopada 2019r.

8. Od 1 października wracamy do zimowego porządku sprawowania mszy świętych w niedziele: Wisełka g. 11.30;Warnowo g.10.00 taki porządek będzie obowiązywał do 1 maja 2020r.W tygodniu dzień powszedni: g.17.00 Wisełka i Warnowo czwartek g.17.00.

9. Za wszystkie ofiary składane na inwestycje