XIV Niedziela zwykła 7 lipca 2019r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

7 Lipca 2019 r.

1. Z racji Misji KRZYŻA w okresie wakacji,od 121lipca br.w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościć Krzyż pomorski i relikwie Św.Krzyża z Ziemi Świętej.

2. Dzisiaj po każdej mszy św. nastąpi zbiórka pieniężna do puszek na rzecz spłaty za nowe poszyciedachu Kościoła w Wisełce zostało nam ze 120 tys tylko 45 tys złotych.Za każdy gest dobroci obiecujemy modlitwę w naszym kościele za wszystkich ofiarodawców i proszę przyjąć od Nas upominek jako naszą dachówkę/cegiełkę/to sąDługopisy i torby z logo parafii/, dzięki Wam będzie odnowiony dach Kościoła służyć będzie przez następne 25 lat. – Bóg zapłać!.

3. Pragnę poinformować, że w tym tygodniu msza św. we wtorek 9.7.2019r. o godzinie 7.00 rano.

4.Dzisiaj eucharystią o godz. 19.00 rozpoczniemy 24 godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań do stanu kapłańskiego i życia zakonnego w naszej Archidiecezji – zapraszam 🙂.

5.W naszej wspólnocie parafialnej gościmy/formację Rodzin/ na rekolekcjach świętych.Niech ten czas wzmocni naszych Gości łaską Bożą a Nam będzie dodane do dobrych uczynków za gościnę.

6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedzielaiGość niedzielny.

8.Za wszystkie ofiary składane na inwestycje i funkcjonowanie naszej parafii mówię serdeczne Bóg zapłać.