III Niedziela adwentu -Radości 16 grudnia 2018r.

IINIEDZIELA ADWENTU 16 Grudnia 2018r.

1.Dziś obchodzimy Niedzielę Radości- „GAUDETE”,bo Pan jest blisko.

2.Roraty(Msze św. o Matce Bożej odprawimy w sobotę)zapraszam dzieci do przychodzenia z lampionami.

3.Po mszy są do nabycia poświęcone opłatki wigilijne, które będziemy rozprowadzać a ofiary przeznaczone będą na opłaty za kościoły naszej parafii.Do nabycia będą również świece wigilijne na stół świąteczny.Potraktujmy ten nasz wkład materialny jako dar serca dla małego bliźniego/dzieci/.

4.Porządek sprawowania Mszy św. przez święta 25,26 grudnia br. jest niedzielny 10.00;11.30.Taca z 26 grudnia jest przeznaczona na KUL I WT US.

5.Od 2 stycznia 2019r. rozpoczniemy wizytę duszpasterską – kolędę od Warnowa według planu, który podam pod czas świąt.

6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnikNiedzielai Gość niedzielny.

8.Wponiedziałek24 grudnia przypadawigilia uroczystości Bożego Narodzenia. Pasterki g.22.00 Warnowo, godz.24.00 Wisełka.

9.Proszę o pomoc parafian w przygotowaniu naszego kościoła do świąt Bożego Narodzenia/choinki i szopkę betlejemską/ Wisełce: 22 grudnia g.10.00 i Warnowie 22 grudnia g.10.00.