NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 20 LISTOPADA 2016 r.

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

WSZECHŚWIATA 20 LISTOPADA 2016 r.

1.W dzisiejszą uroczystość kończymy rok liturgiczny/Rok NSPJ/a w przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent (nowy rok liturgiczny -Idźcie i głoście, 100 rocznica objawień Mt. Boskiej Fatimskiej i rok św. Brata Alberta).

2.Dzisiaj obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę, parafię i Archidiecezję Szczecińsko-Kamieńską oddając się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa przez akt poświęcenia.

3.Od I Niedzieli Adwentu tj.27.11 poświecimy opłatki wigilijne, które będziemy rozprowadzać a ofiary przeznaczone będą na opłaty za kościoły naszej parafii.Do nabycia będą również świece wigilijne na stół świąteczny.Potraktujmy ten nasz wkład materialny jako dar serca dla małego bliźniego/dzieci/.

4.Od środy do piątku nie będzie mszy św. w Wisełce i Warnowie z racji badań lekarskich i Dnia skupienia dla księży.

5.Od I Niedzieli stycznia do do 1 maja 2017r nie będzie mszy św. o g. 8.30 w niedzielę.(zostanie o g.10.00 Warnowo i g.11.30 Wisełka)

6.Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.