Niedziela Świętej Rodziny 30 grudnia 2018r.

NIEDZIELA W OKTAWIE

Narodzenia Pańskiego

ŚWIĘTEJ RODZINY

30 grudnia 2018 r.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW.JÓZEFA OPIEKUNA RODZIN w WISEŁCE

1. Dziś obchodzimy święto świętej Rodziny:Jezusa,Maryi,Józefa.Na koniec mszy św. zostanie udzielone błogosławieństwo małżonkom/całym rodzinom obecnym na świętej liturgii.

2. Od 2 stycznia br. rozpoczniemy wizytę duszpasterską – kolędę od Warnowa według planu.

3. Podczas kolędy msze św. będą sprawowane o 7.00 rano/ tylko w Wisełce/.

4. Z racji I piątku miesiąca odwiedzę naszych chorych z Najświętszym Sakramentem nastąpi to 4 stycznia 2018. od godz.:10.00 /Warnowo -Wisełka/.

5. W nowy Rok 1.1.2019 ”Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi” msze św. będą sprawowane o godz.: 10.00 Warnowo,11.30 Wisełka.

6. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość niedzielny.

7. Z całego serca dziękuje za sprzątanie kościoła

8. Dziękuje wszystkim dobrym ludziom za przygotowanie Domu Bożego na święta, za piękny wystrój, za choinki, za żłóbek i najważniejsze za serce,które jest wrażliwe na Boga i na drugiego człowieka.